Firma INSSTAL z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Podstawową dziedziną naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie produkcji konstrukcji stalowych dla sektora budownictwa lądowego. Od początku istnienia łączymy wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie pracowników z najnowszymi rozwiązaniami materiałowymi i technologicznymi.

Ze szczególną uwagą stosujemy się do restrykcyjnych przepisów prowadząc ścisłą kontrolę jakości każdego wytwarzanego elementu konstrukcyjnego. Ze względu na coraz większe wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej obiektów wyspecjalizowaliśmy się również w zakresie zabezpieczania ogniochronnego konstrukcji stalowych do R120. W działaniach wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie pozwalające nam na profesjonalne podejście w indywidualny sposób do każdego klienta.

Posiadamy odpowiednie – wymagane polskim prawem – kwalifikacje do wytwarzania konstrukcji stalowych. Potencjał kadrowy jak i finansowy pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wytworzenia i montażu konstrukcji stalowej. Kadra wykwalifikowanych inżynierów pomoże w optymalizacji ewentualnych gotowych konstrukcji celem obniżenia kosztów produkcji.